Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze funkční cookies za účelem správného fungování webu. Více informací o dodržování GDPR v sekci Kontakt. 

Pokoje

Naše hotelové pokoje jsou vybaveny v různých stylech. Všudypřítomná rodinná atmosféra přesvědčí hosty, že si pro své ubytování v Hradci Králové vybrali tu ideální variantu. Klidné a prostorné pokoje s výhledem na Malé náměstí nebo do přilehlého parku poskytují všem jak krátkodobě, tak dlouhodobě kvalitní náhradu za domácí ubytování. Hotel v Hradci Králové nabízí kromě úžasné polohy, wellness centra, restaurace a přírodního atria i tu "třešničku na dortu" v podobě klidné, rodinné atmosféry.

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefony s přímou volbou, minibarem a trezorem. Koupelny mají sprchový kout nebo vanu. Možnost zapůjčení i dětské postýlky.

Hotelové pokoje jsou orientovány do zeleně přilehlého parku nebo na klidné náměstí. Většina pokojů má vstup z kryté hotelové pavlače s vyhlídkou do hotelového atria. Hotel nabízí i velké královské apartmá se slunnou terasou, koupelnou, ložnicí a obývacím pokojem.

Ubytování v Hotelu U Královny Elišky v Hradci Králové je možné v celkem 33 pokojích ve složení:

  • 1 královské apartmá s terasou
  • 3 apartmá
  • 28 jedno nebo dvoulůžkových pokojů
  • 1 třílůžkový pokoj

Ubytování hostů od 14.00 hodin
Odhlášení hostů do 11.00 hodin

Snídaně se podávají v hotelové restauraci od 6,30 do 10,00 hodin.

Hotel U Královny Elišky v Hradci Králové hodnocení