Hotel U Královny Elišky - Hradec Králové
Hotel U Královny Elišky - Hradec Králové
x

O hotelu

U Královny Elišky

jedinečné ubytování přímo v historickém centru

Hotel U Královny Elišky v Hradci Králové poskytne komfortní ubytování na obchodních i soukromých cestách. Nabídka pokojů uspokojí jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Během pobytu máte k dispozici neomezený vstup do wellness s bazénem, saunou a snídaní v ceně. Celková kapacita hotelu je 33 pokojů (65 lůžek).

 Během bohaté historie hotelu jsme zde ubytovali české prezidenty a premiéry, slavné herce a zpěváky i významné podnikatele. Přijeďte nás také navštívit.

Nabídka pokojů

Hotel u královny Elišky

Hotel u královny Elišky wellness

Hotel s wellness

Pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek najdete v hotelu wellness zónu s bazénem a saunou. Po předchozí domluvě je možné zajistit láhev prosecca či vína, nebo si rezervovat privátní wellness.

Wellness

Restaurace a kavárna

V nabídce hotelové restaurace najdete tradiční česká jídla i zahraniční speciality. Restaurace slouží také k pořádání společenských setkání, firemních akcí nebo svateb. 

 

V letních dnech je možné posedět s dobrou kávou na venkovní terase, kterou lemují historické domy a je z ní unikátní výhled do městského parku.

Restaurace

Hotel u královny Elišky restaurace

Parkování před hotelem

Před hotelem se nachází malé hlídané parkoviště. Počet míst máme omezený, rezervujte si ho tedy předem. Poplatek za parkování je 250Kč na den.

 

V případě, že je kapacita obsazená, můžete využít některé z veřejných parkovišť. Zavazadla Vám rádi uschováme na recepci, mezitím si můžete jet automobil zaparkovat. 

Možnosti parkování

Svatební obřad a hostina

Svatba v historickém hotelu v centru Hradce Králové? Ano, perfektní volba. Jsme si vědomi toho, že při přípravě svatby je nutné, aby vše proběhlo hladce a přesně podle Vašich představ. V našem hotelu se kompletně postaráme o Vás i Vaše hosty.

Svatby

 

Hotel u královny Elišky konference

Firemní a soukromé akce

Hotel U Královny Elišky je tím pravým místem pro všechny firemní i soukromé akce v Hradci Králové. Nabízíme pronájem prostor na konference, kongresy, školení, eventy nebo oslavy všeho druhu.

 

K dispozici je restaurace, kavárna, několik salónků a velký kongresový sál s variabilním rozdělením, s kapacitou až 90 osob. Dále můžete využít i naši krásnou terasu na historických hradbách.

Více info

 

Storno podmínky