Hotel U Královny Elišky - Hradec Králové

O hotelu

U Královny Elišky

jedinečné ubytování přímo v historickém centru

Hotel U Královny Elišky v Hradci Králové nabídne komfortní ubytování na obchodních i soukromých cestách. Nabídka pokojů poskytne zázemí pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi.

 

Ubytovali jsme zde české prezidenty a premiéry, evropské a regionální politiky, herce, zpěváky a významné podnikatele. Chcete se také cítit vyjímečně? Rezervujte si u nás pokoj.

Nabídka pokojů

Hotel u královny Elišky

Hotel u královny Elišky wellness

Hotel s wellness

Pro Vaše maximální pohodlí a odpočinek najdete v hotelu wellness zónu s bazénem a saunou. Po předchozí domluvě je možné zajistit láhev vína nebo si rezervovat wellness pouze pro sebe.

Wellness

 

Restaurace a kavárna

V nabídce hotelové restaurace najdete tradiční česká jídla i zahraniční speciality. Restaurace slouží také k pořádání společenských setkání, firemních akcí nebo svateb. 

 

V letních dnech je možné posedět s dobrou kávou na venkovní terase, kterou lemují historické domy a je z ní unikátní výhled do městského parku.

Restaurace

Hotel u královny Elišky restaurace

 

Svatební obřad a hostina

Svatba v historickém hotelu v centru Hradce Králové? Ano, perfektní volba. Jsme si vědomi toho, že při přípravě svatby je nutné, aby vše proběhlo hladce a přesně podle Vašich představ. V našem hotelu se kompletně postaráme o Vás i Vaše hosty.

Více info

 

Firemní a soukromé akce

Hotel U Královny Elišky je tím pravým místem pro všechny firemní i soukromé akce v Hradci Králové. Nabízíme pronájem prostor na konference, kongresy, školení, eventy nebo oslavy všeho druhu.

 

K dispozici je restaurace, kavárna, několik salónků a velký kongresový sál s variabilním rozdělením, s kapacitou až 90 osob. Dále můžete využít i naši krásnou terasu na historických hradbách.

Více info

Hotel u královny Elišky konference