Hotel U Královny Elišky - Hradec Králové

Parkování

Kde zaparkovat?

Přímo před hotelem

Před hotelem se nachází malé hlídané parkoviště. Počet míst máme omezený, rezervujte si ho tedy předem. Poplatek za parkování je 200Kč na den.

 

V případě, že je kapacita obsazená, můžete využít některé z veřejných parkovišť. Zavazadla Vám rádi uschováme na recepci, mezitím si můžete jet automobil zaparkovat.

 

Doporučujeme využít parkoviště na Velkém náměstí nebo Parkovací dům Jana Gayera.

  

PARKOVIŠTĚ NA VELKÉM NÁMĚSTÍ

Nejbližší dostupné parkování je na Velkém náměstí, vzdáleném necelých 350m od hotelu. Parkoviště je vhodné především pro pobyty na jednu noc nebo víkendové pobyty. Po 18 hodině se již neplatí poplatek za parkování a o víkendu stojí celodenní stání pouze 30Kč. Během dne je to ovšem 30Kč za každou hodinu.

 

Poplatky za parkování:

Po-Pá: 8-18 hod
Hodinová sazba: 30 Kč

 

Noční a víkendové stání
Jednorázový poplatek: 30 Kč

Mapa

 

 

Parkovací dům Jana Gayera

Pro delší stání je výhodnější využít Parkovací dům Jana Gayera, který se nachází 1km (cca 3 minuty jízdy autem) od hotelu. Při návratu do hotelu můžete využít pěší trasu (cca 500m) přes park Žižkovy sady a městské hradby. Viz mapa výše. V tomto případě určitě doporučujeme zavazadla nejdříve vyložit na hotelu a poté jet zaparkovat. 

  

Poplatky za parkování:Po-Pá: 6 - 18 hod
První a druhá hodina: 10 Kč/hod
Třetí a každá další hodina - 2 Kč/hodina
 
Noční tarif (18 - 6 hod)
Jednorázový poplatek: 20 Kč

Mapa

 

Další možnosti parkování 

Pod městskými hradbami, okolo náměstí, se nachází další řada menších veřejných parkovišť, kde můžete vozidlo zaparkovat. Jejich kapacita je ale omezená. Poplatky za parkování najdete vždy na příslušném parkovacím automatu. 

Parkování zdarma

Pokud během svého pobytu nechcete auto denně využívat nebo Vám nevadí procházka, můžete zaparkovat svůj vůz na odstavném parkovišti u koupaliště Flošna. To je zcela bez poplatků a je vzdálené zhruba 1 kilometr od hotelu. Cesta je přímá, nemáte se kde ztratit.

Mapa